İçeriğe Atla Menüye Atla
Et ve Süt Kurumu

Kurum Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi 15 Haziran 2022

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Koordinasyon Toplantısı kombinaların katılımı ile 15 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirildi.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Mustafa Kayhan başkanlığında düzenlenen koordinasyon toplantısında kombina müdürleri online sistem aracılığı ile katılırken, Genel Müdür Yardımcısı Dr. Cemal Çalık, daire başkanları ve birim amirleri hazır bulundu.

ESK Genel Müdürü Mustafa Kayhan toplantıda yaptığı konuşmada, et ve süt piyasalarını yakından takip ettiklerini, Et ve Süt Kurumu olarak Kurban Bayramı döneminde de üreticileri koruyacak fiyat politikalarını sürdüreceklerini,  güvenli tedarik, fiyat ve verime dayalı yeni üretim modelleri ile ilgili yeni altyapılar geliştireceklerini söyledi.  Et ve Süt Kurumu ailesi olarak daha proaktif bir pozisyonla ekip ruhu içinde çalışmalarını sürdürdüklerini anlatan ESK Genel Müdürü Kayhan, Kurban Bayramı döneminde yoğun mesai yapacak olan tüm kombinalara teşekkür etti.

ESK Kombina Müdürlerinin ve birim amirlerinin çalışmalarının ele alındığı Koordinasyon Toplantısında, önümüzdeki Kurban Bayramı döneminde yürütülecek alım ve üretim faaliyetleri değerlendirildi.