İçeriğe Atla Menüye Atla
Et ve Süt Kurumu

ESK'dan Kıyma ve Kuşbaşı Konserveye Yüzde 25 İndirim! 06 Ocak 2022

Et ve Süt Kurumu kıyma ve kuşbaşı konservenin satış fiyatlarında yüzde 25 indirim uygulamaya başladı.

Döviz kurundaki düşüşün ardından gıda fiyatlarında indirimler devam ediyor.

Et ve Süt Kurumu, tüketicilere yönelik ekonomik fiyat politikasını sürdürüyor. ESK, “Çiftlikten Sofraya Güvenle” misyonuyla ürettiği geleneksel Et ve Balık Kurumu markalı, zengin ürün yelpazesini ekonomik fiyatlara tüketicilere ulaştırıyor. Gıda fiyatlarındaki indirime destek veren ESK, kıyma ve kuşbaşı konserve ürünlerinde yüzde 25 indirim uygulamaya başladı.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Osman Uzun, ESK’nın fiyat indirimi ile ilgili yaptığı açıklamada, kıyma ve kuşbaşı konserve fiyatlarında yüzde 25 indirim uyguladıklarını duyurdu.

Genel Müdür Uzun açıklamasında; “Üretimden tüketime ekonomik fiyat politikasını koruyan Et ve Süt Kurumumuz, kıyma ve kuşbaşı konserve fiyatlarında yüzde 25 indirim uygulamasını başlatmıştır. 800 g’lık ambalajlarda 55 liradan satılan kuşbaşı konserve 41,25 lira, fiyatı 45 lira olan kıyma konserve ise 33,75 lira indirimli fiyatı ile reyonlarda yerini aldı.  Kıyma ve kuşbaşı konservelerimiz, ESK’nın satış mağazalarının yanı sıra, Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) mağazalarında tüketicilere ulaştırılıyor.” dedi.