İçeriğe Atla Menüye Atla

İletişim Bilgileri

ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İŞÇİ BLOKLARI MAHALLESİ MUHSİN YAZICIOĞLU CADDESİ NO:51/B 06530 YÜZÜNCÜ YIL- ÇANKAYA/ANKARA

SANTRAL (0312) 284 36 70 FAKS (0312 286 37 02)

Kep Adresi: esk@hs01.kep.tr

MAKAM VE SEKRETER

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Yönetim Kurulu Başkanı ve

Genel Müdür

Osman UZUN

 

285 73 25

 

287 75 42

Özel Büro Şube Müdürü

 

İbrahim ÇETİN

     

Serdar USLU

     
 

Zeliha ERTUGAY

2780    

Şef

Necla KARAKUŞ

1923

   

Memur 

Aysema ÖZTÜRK

1450

   

Sekreter

Emire ÖZGÜN

1900

   

Göksu BULUT

1901

 

286 37 51

Genel Müd. Yrd.

Ferda YILDIRIM  

286 79 02

 

Sekreter

Sultan SÜSLÜ 1906

285 03 70

SAYIŞTAY DENETÇİLERİ

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

  

T.C. Sayıştay Uzman Denetçi

Grup Başkanı

 

Mahmut HARMANCI

     

T.C. Sayıştay Uzman Denetçi

Ekip Başkanı

Musa DEMİRBAŞ      

T.C. Sayıştay Uzman Denetçi

Hale BOZKURT

 

   

Dr. Kutlu KARACA

 

   

MÜŞAVİR VE BAŞUZMANLAR

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Müşavir

Mustafa GÖKDEMİR 1141    

A.Taner ÖZTÜRK

1864

   

Eşref ESER

1123

   

Atilla BAYBAŞ

1516

   

Mehmet AKGÜN

1129

   
İlke SUMAYTAOĞLU      
Yakup AKBULUT 1868    
Dr. İsmail Erim KÖSEOĞLU 1860    
Dr. Sadık KÜÇÜKGÜNAY 1859    
Perran AĞCATAŞ      
Abdulkadir BAYAR      

Başuzman

Şuayip BİŞKİN

 1129

   
Sadık BAĞATUR      
Selim YILMAZ      
İrfan ÇAKIR      
Aysun YÜĞRÜK      
Ahmet ALKAN      
Depo Müdürü Cemalettin KARACA 2772    

TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Teftiş Kurulu Başkanı

İsmail KURUOĞLU

 

1812

 

287 45 98

 284 54 40

Refakat Müfettişi

M. Nihat BELLİGÜN

1153

   

Başmüfettiş

Ethem KALIN

     

Mediha ÜSTÜN

1121    
Muhlis ATAY 1952    
Remzi ZOR 1958    
Sadullah YAMAK 1414    
Yusuf GÜL 1971    

 

 

Müfettiş

 

 

Emre DİLER

1001

   
Gürkan ÇALIK

1987

   

Kadir YİĞİT

1683

   
Caner BEKREMEN 1654    
Recep Tolga KIVANÇ 1986    

Şef

Kaniye MERT

1158

   

Memur

Harun KAÇAR

1908

   

HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

I.Hukuk Müşaviri

Mutlu AK

1811

287 63 71

286 70 82

Hukuk Müşaviri

Osman BİLGİLİ

1205

   

 

Avukat

 

Dursun GÖÇER

1502

   
Ercan KARAKURT

1152

   

Kudret DEMİR

1797    

Şeyhmus Hayrullah KARAGÖZ

2722    

Onur TEKİN

2817    
Şef

Emrah SARIÇAM

1204

   

Memur

Eshabil ŞENER

1204    
Sekreter

Nuran KÜÇÜK

1911

   

STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

Ahmet KALKAN

1818

286 71 98

 

Şube Müdürü

Uğur PEKTAŞ

1254

285 45 17

 

Mustafa GÜR

1253

 

 

Ayşe KAPLAN

1114

   

Güler ÖZAFACAN

1260

   
Kombina Md.Yrd.

Fatma GÖKMEN

1259

   
Veteriner Hekim

Süleyman DÜNDAR

2787    
Mühendis

Muhtedir ŞENTÜRK

2781    

 

Şef

 

Ahmet ATILGAN

1776

   

Özalp KAYA

1785

   

Nurettin TUNÇER

1145

   

Memur

Ayşegül KARABUDAK KAYMAK

1200    

Merve BUDAKER ELBİR

2759

   

Ayten DOĞAN

2793

   

Sabri AYAS

1796    

Ahmet AVCI

1252    

Derya AKINCI

1264    

Tekniker

İlkay Çağatay YILMAZ

2767

   

Sekreter

Günnaze YÜCEL

1916

   

PİYASA İZLEME VE DEĞERLENDİRME DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı V.

Fatih KILIÇ

 

286 72 81

284 36 40

Şube Müdürü

Fatih KILIÇ

1666

   
Dr. Neslihan KAMANLI CAN 2763    

Kombina Md.Yrd.

Behiye Ece ÇELİK

1472    

Ziraat Mühendisi

İsmail KAZKAYASI

1600

   

İstatistikçi

Serhat Safi UZUN 1719    

Sibel KARA

1720

   

Cem ÜÇÜNCÜ

1315    

Memur

Sare Nur KINOĞLU

1601    
Sekreter

Ayşe KALMACI

1905

   

ALIM VE ÜRETİM DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

Mustafa Sami CÜCELOĞLU

1816

285 60 18

285 78 26

 

 

Şube Müdürü

 

  

İbrahim SARITOSUN

1353

284 36 74  

Zafer GÜVEN

1265

287 19 41

 

Abdulkadir DEMİREL

1694

287 19 41

 
İşletme Müdürü Ali YÜKSEL 1325    
Kombina Md.Yrd.

Hatice ŞİMŞEK

1355     

Uzman

Sadegül YANIK

2761

   

Teknik Şef

Züleyha BAŞÇI

 2762

   

 

Şef

 

Derviş BEYTUR

1314

   

İsmail YILMAZ

1960

   

Turan ALTAN

2980    

Murat YÜCELER

2960    

Engin ELDİVENCİ

1934    

Veteriner Hekim 

Batuhan TARCAN

1757

   

Mehmet ESKİCİ

1740

   

Zeynep SAÇAN

1305    

Hande ACAR

1307    
Nihat YAPINCAK 1157    
Reşat ALKAN 2401    
Hilal TAKA 2956    
İbrahim GÖK 2954    
Ziraat Mühendisi

Emre ARPAGUŞ

2400    

Memur

 

Murat SELMANLI

1350    

Ayşe ŞEKER GACAR

2758    

Et Teknikeri

Şafak ŞANSAL EROĞLU

1758

   

Sekreter

Zeynep KARA

1904

   

TİCARET VE PAZARLAMA DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

Zafer PEKRİZ

1815

286 95 06

286 25 28

  

Şube Müdürü

 

Ziya ÖZKARAOĞLU

 1723

 286 45 17  

Dilek KÖROĞLU

1356 286 45 27  

Şube Müdürü V.

Berat KIZIL

1696

   

İsmail Cem ARZITAŞ

1349

2840054  

Şef

 

Zekeriya KOÇAK

1359

   

Fikret DEMİR

1764

   
A.Barış GÜLDÜ 2734    
Kerim BARBAROS 2729    
Veteriner Hekim Melik DALOĞLU 2731     
Ceren TOPÇU 2728    
Tunahan GÜNDOĞDU 2732    
Uzman Koray AKOĞUL 2743    
Gıda Mühendisi Uğur Yaşar 2764    

Memur

Oğuzhan ÖZ 2718    
Havva Gamze KAYMAK 2700    
Elif KORKMAZ 2731    
Erkan ÇİÇEK 2707    
Keziban TOSYA 1361  284 36 16  
Sevdenur AKSOY 1333    
Recep DENLİ      

Büro İşçisi

Işık İSPİRGİL

1357

   

Berrin ÖZKAN

1135

   

O.Tugay AKINCI

1360

   
Sekreter

Müge ERIŞIK

1910

   

Zehra CINCIK

1910

   

SÜT İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı V.

Seydahmet ÖZKAN 1805  285 17 32 285 69 58
Şube Müdürü        
Muazzez TOPAL 1352    
Veteriner Hekim Hulki ÇATAK 2745    
Ziraat Yük. Mühendisi Ayşe KAHVECİ ERDOĞAN 1304    
Gıda Mühendisi Hasan Hüseyin ÜNAL 1938    
Kübra ÖZECİK 2795    
Ziraat Mühendisi Fatih GÜLER 2737    
Teknik Şef Emre ŞAHİN 2969    
Alper ŞEKER 2968    
Memur Erhan ÇETİN 1340    
Hakan KARALİ 2739    

Sekreter

Emine AKŞİT 1926    

İNSAN KAYNAKLARI VE YÖN. GELİŞ. DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

Dr. Cemal ÇALIK

1907

286 84 18

287 15 79

Şube Müdürü

Halil YILDIZ

1499

285 89 17

 

Şengül GÜLEŞEN

1459

285 89 17  

Ahmet YARIŞ

1481

286 27 40

 

Osman YILMAZ

1460

 

 

Bingüzel BEYAZ AÇIŞ

1463

   
Başuzman

Nevin AZAK

1491

   
Sivil Savunma Uzmanı  Cemalettin COŞKUN

2823

   

İşyeri Hekimi

Dr. Sedat DAĞDELEN

1256

   

 

 

Şef

 

 

Mustafa TULGAR

1485    

Mehmet ERDİN

1965

   

Ali İhsan ODACI

1484

   

Zeynep İPEK

1492

   

Y.Tuğçe KANTEMİR

1464

   

Ahmet Mehdi TURAN

1518

   

Nail Ersen TAŞKENT

1475

   

Memur 

Şule ŞAHİN

1466

   

Osman TUNCER

1258    

Özgür ALKAN

1783    

Hakdiler PEHLİVAN

2814    

Barış ERSOY

1337    

Kevser TOPKARA

1498    

Yunus YILDIRIM

1484    

Kenan ÇALIK

     

Bilgisayar İşletmeni

Figen ERKEN

1475

   

Büro İşçisi

Cemal GÜNEŞ

1469

   

Can OĞUZ

1980

   

Serkan AYDIN

1257

   

Nebi ÖZMEN

2895

   

Sekreter

Fatma SAĞLAM

1907

   

Santral

Tuğçe Nur  OTAŞ

0

   

Danışma

Songül KULİM 

1480

   

 

 

Şoförler

 

 

Kenan DEMİR

1473

   

Mehmet ALGÜL

1473

   

Ayhan ERDOĞAN

1473     
Gürhan KIYMAZ 1473    
Bekir YEŞİN 1473    
Ese ŞENTÜRK  1473    

Makam Odacı

 

Seyit ÖZTÜRK

1111

   

Şendoğan AKÇAOĞLU

1111

   

Oğuz Bayraktar

1111

   

Yemekhane

Davut ALPARSLAN

1474    

Coşkun ARSLAN

1474    

Zübeyir ZENCİR

1474    
Mustafa HAYTA 1474    
Ferhat YILDIRIM  1474    

MALİ İŞLER VE MUHASEBE DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

Nuri ASLANKAYA

1909

286 27 34

286 29 26

 

Şube Müdürü

 

Songül TEKİNDAĞ

1411

284 36 09

 

Hüseyin ÖNDER

1402

285 38 27

 
Şube Müdürü 

Emine AKSAKAL

1407

285 28 53

 
Depo Müdürü

Dilek YILMAZ

1408

   

Şef

C.Yalçın CEVHER

1444

   

Ayşe TÜRKMEN

2800

   
Alper ŞAHİNER 1767    
Fatih ELİTOK 1416    
Yücel İŞBİLİR 2850    

Kimyager

Fatma Zehra AÇIKYILDIZ

1410

   

Memur

Elif KILIÇ

2815 

   

Yasemin Gizem ÖZTÜRK

2867    

Ümit VATANSEVER

2874    

Ali Can UÇAR

2871    

Merve KAHRAMAN

2806    

Ebru Yüceler

2869    

Büro İşçisi

Nurten BABADAĞ

1405

   

Esalettin FİDAN

1417

   

Çiğdem KILINÇKAYA

1560

   

Ali KINAY

1420    

Sekreter

Belgin REŞBER

1909

   

BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkan V.

İbrahim ÇETİN

1819

284 51 25

284 47 35

Şube Müdürü

Muhammet AKSU

1154

   

Emrah TERKEŞLİOĞLU

1080

   

Hasan AYHAN

1755    

Teknik Şef

Tayfun ÇALIŞIR

2766    

Bilgi İşlem Şefi

Ahmet Şafak YILDIZ

1717    

Bilgisayar Mühendisi

Zehra KELEŞ

1778

   

Özlem KONAK

2892    
Şeyma DENİZ 2822    
Haşim CEHRİ 2965    
Mühendis Emre KAPLAN 2964    
Tekniker İlhan YILDIZ 2833    

 

Teknisyen

 

Fatih DOĞAN

2721

286 78 64

 

Ahmet KÜPELİKILINÇ

2894    

Sekreter

Emine ERBAŞ

1913

   

Memur

 

Bayram AKTAŞ

2893

   

TEKNİK İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

Ender AKBABA

1912

286 22 34

286 89 65

Şube Müdürü

Ramazan ÖZER

1505

286 23 86

 

Hamza KARATAŞ

1522

   

Hacı Osman TÜRKMEN

1552

 

 

Ramazan PALIT

1512

286 39 80

 

Depo Müdürü

Muharrem UÇAR

1513

   

Başuzman

Seyfettin SAN

     

Kombina Md.Yrd.

Bahri MIZRAK

1526    

Şef

Mehmet ATAK 1555    

Sezai YILDIZ

1558

   
Abdulkadir ÇIKARAY

1458

   

Tuba YÜKSEK

1553

   

Volkan UYGURALP

1991

   

Çevre Mühendisi 

İbrahim GÖKTEPEOĞLU

1985

   

Nevin GÜLYAPRAK

1510    

Mecit YILDIZ

1209    

 

Makine Mühendisi

 

Arif ŞENOL

1990

   

Burak ERDEM

1208

   

Mesut ACUN

2900    

Elekt.-Elektro.Mh.

Özge DOĞAN

1528

   

Erhan SAPANCI

1527     

Fatih GENÇ

1207    

Jeofizik Mühendisi

Sibel ÇELİK

1867

   

İnşaat Mühendisi

Serkan KANDIRMAZ

1212

   

Mervenur KELEŞ

2280

   

Memur

Serkan YANMIŞ

1570

   

Esma KILINÇ BİLGİN

1116     

Şahin GÜLER

1130    

Süleyman KAYA

2881    

Muammer ATEŞ

2878

   

Büro İşçisi (Makine Tek.)

İlhan ÖZTÜRK

1453

   

Teknisyen

Refik AY

2959     

Sıhhi Tesisat Teknisyeni

Ömer Faruk METİN

7171    

İklimlendirme Teknisyeni

Said DEMİRCİ

2929    

Elektrik Teknisyeni

Bilal KUDU

2929    

Tekniker

Ahmet HAZNECİ

1506    

Kemal Ümit ÇAYKARA

1213    

Büro İşçisi 

Mehmet SUNGUR

1532

   

Ayhan ÇELİK

1559

   

Sekreter

Ebru ÜNAL

1912/1514