İletişim Bilgileri

 ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İŞÇİ BLOKLARI MAHALLESİ MUHSİN YAZICIOĞLU CADDESİ NO:51/B 06530 YÜZÜNCÜ YIL- ÇANKAYA/ANKARA

SANTRAL (0312) 284 36 70 FAKS (0312 286 37 02)

MAKAM VE SEKRETER

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Yönetim Kurulu Başkanı ve

Genel Müdür 

Mehmet Ünal YILMAZ

 

285 73 25

 

287 75 42

Özel Büro Şube Müdürü

İbrahim ÇETİN

2008

   

Şef

Necla KARAKUŞ

1923

   

Memur 

Aysema ÖZTÜRK

2007

   

Sekreter

Göksu BULUT

1900 - 1901

 

286 37 51

Yönetim Kurulu Üyesi

Genel Müd. Yrd.

Ethem KALIN 

 

286 79 02

 

Sekreter

Nuran KÜÇÜK 1906

286 03 70

Yönetim Kurulu Üyesi

Genel Müd. Yrd.

Osman UZUN

 

286 20 61

 

285 06 41

Sekreter

Emire ÖZGÜN

1903

   

YÖNETİM VE DENETLEME KURULU ÜYELERİ

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Yönetim Kurulu Üyesi

Rıfat KAYAOĞLU

     

  

T.C. Sayıştay Uzman Denetçi

Grup Başkanı

Mahmut HARMANCI

1707 286 52 09  

T.C. Sayıştay Uzman Denetçi

Mehmet KAYA

1709

286 52 09

 

Necip AVCI

1709

286 52 09

 

Şerife Şenay UYANIK

1708

286 52 09

 

Ali ÖZKAN

1708

   

MÜŞAVİR VE BAŞUZMANLAR

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Müşavir

Ümit PEKDEMİR

1858

   

Mustafa GÖKDEMİR

1141

   

A.Taner ÖZTÜRK

1864

   

Eşref ESER

1123

   

Atilla BAYBAŞ

1516

   

Mehmet AKGÜN

1129

   
İlke SUMAYTAOĞLU      
Yakup AKBULUT 1868    
Dr. İsmail Erim KÖSEOĞLU 1860    
Dr. Sadık KÜÇÜKGÜNAY 1859    
Perran AĞCATAŞ      
Ayhan TÜRKMEN 1497    
Sadullah YAMAK      

Başuzman

 

Eyüp İMAMOĞLU

1142

   

Şuayip BİŞKİN

1129

   
Rafet SOLMAZ 1865    
Sadık BAĞATUR      

TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

İsmail KURUOĞLU

 

1812

 

287 45 98

 284 54 40

Refakat Müfettişi

M. Nihat BELLİGÜN

1153

   

Başmüfettiş

 

Remzi ZOR

1958    
Muhlis ATAY 1952    
Mediha ÜSTÜN 1121    
Semih GÜNDÜZ      

Müfettiş

Kadir YİĞİT

1683

   
Emre DİLER

1001

   
Müfettiş Yrd. Gürkan ÇALIK

1987

   
Recep Tolga KIVANÇ

1986

   
Caner BEKREMEN

1654

   

Şef

Kaniye MERT

1158

   

Memur

 

Harun KAÇAR

1908

   

Keziban TOSYA

     

Büro İşçisi

Mehmet SUNGUR

1655

   

HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

I.Hukuk Müşaviri

Mutlu AK

1811

287 63 71

286 70 82

Hukuk Müşaviri

Osman BİLGİLİ

1206

   

Avukat

Dursun GÖÇER

1502

   

Kudret DEMİR

1797

   

Ercan KARAKURT

1152

   

Memur

 

Ahmet AVCI

1911

   

Emrah SARIÇAM

1911

   

STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

Ahmet KALKAN

1818

286 71 98

 

Şube Müdürü

 

 

Uğur PEKTAŞ

1254

285 45 17

 

Mustafa GÜR

1796

 

 

Ayşe KAPLAN

1114

   

 

Şef

 

Ömer AYAZ

1267

   

Aysun YÜĞRÜK

1264

   

Nurettin TUNÇER

1145

   

Uzman

Fatma GÖKMEN

1259

   

Endüstri Müh.

Ahmet ATILGAN

1776

   

 

Memur

 

 

 

 

 

Güler ÖZAFACAN

1260    

Özalp KAYA

1785

   

Ayşegül KARABUDAK KAYMAK

1200    

Merve BUDAKER

2759

   

Sekreter

Günnaze YÜCEL

1916

   

PİYASA İZLEME VE DEĞERLENDİRME DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

Ferda YILDIRIM

1813

286 72 81

284 36 40

Şube Müdürü

Fatih KILIÇ

1666

   

Şube Müdürü V.

Neslihan KAMANLI CAN

1722    

Kombina Md.Yrd.

Behiye Ece ÇELİK

1472    

Ziraat Mühendisi

İsmail KAZKAYASI

1600

   
Memur Serhat Safi UZUN 1719    

Sibel ERDOĞAN

1720

   

Cem ÜÇÜNCÜ

1315    
Sekreter

Ayşe KALMACI

1905

   

ALIM VE ÜRETİM DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

M. Sami CÜCELOĞLU

1816

285 60 18

285 78 26

 

 

Şube Müdürü

 

  

İbrahim SARITOSUN

1353

284 36 74  

Ali YÜKSEL

1325

287 19 41

 

Abdulkadir DEMİREL

1694

287 19 41

 

Süleyman ALTIN

1302

287 19 41  

S.Ahmet ÖZKAN

1310    
Kombina Md.Yrd.

Hatice ŞİMŞEK

1355     

Uzman

Sadegül YANIK

2716

   

Teknik Şef

Züleyha BAŞÇI

1157

   

 

Şef

 

Zafer GÜVEN

1265

   

Derviş BEYTUR

1314

   

İsmail YILMAZ

1960    

 

 

 Veteriner Hekim

 

 

 

 

Batuhan TARCAN

1757

   

Mehmet ESKİCİ

1740

   

Zeynep SAÇAN

1305    

Hande ACAR

1306    
Nihat YAPINCAK 1937    
Haluk EŞMEN      
Reşat ALKAN      
Ziraat Yük. Mühendisi

Ayşe KAHVECİ ERDOĞAN

1304    
Gıda Mühendisi

Hasan Hüseyin ÜNAL

1938    
Memur

Erhan ÇETİN

1340    

Et Teknikeri

Şafak ŞANSAL EROĞLU

1758

   

Sekreter

Zeynep KARA

1904

   

TİCARET VE PAZARLAMA DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

Abdülkadir BAYAR

1815

286 95 06

286 25 28

  

Şube Müdürü

 

Zafer PEKRİZ

1352

285 17 32

 

Ziya ÖZKARAOĞLU

1723 286 45 17  

Dilek KÖROĞLU

1356 286 45 27  
Bağdagül GÜNGÖR 1349 284 00 54  

Şube Müdürü V.

Berat KIZIL

1696

284 36 16   

Şef

Zekeriya KOÇAK

1359

   
Veteriner Hekim Melik DALOĞLU 2731     
Uzman Koray AKOĞUL 1333    

Memur

A.Barış GÜLDÜ

1361

   

Fikret DEMİR

1764    

Kerim BARBAROS

2729    
İsmail Cem ARZITAŞ 1697    
Oğuzhan ÖZ      
Havva Gamze KAYMAK 2700    

Büro İşçisi

 

Işık İSPİRGİL

1357

   

Berrin ÖZKAN

1135

   

O.Tugay AKINCI

1360

   
Sekreter

Müge ERIŞIK

1910

   
Araç Takip ve Kont. Görevlisi

Hakan KARALI

1303

285 69 58  

İNSAN KAYNAKLARI VE YÖN. GELİŞ. DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

Dr. Cemal ÇALIK

1907

286 84 18

287 15 79

Şube Müdürü

Halil YILDIZ

1499

285 89 17

 

Cemalettin KARACA

1498

 

 

Şengül GÜLEŞEN

1459

285 89 17  

Ahmet YARIŞ

1482

286 27 40

 

Osman YILMAZ

1460

   
Sivil Savunma Uzmanı V.

Ali ORUN

1487

   

Kombina Md.Yrd.

Hayati ALTINTAŞ

1798

 

 

Bingüzel BEYAZ AÇIŞ

1463

   

İşyeri Hekimi

Dr. Sedat DAĞDELEN

1256

286 39 80

 

 

 

Şef

 

 

Rüştü ÖZDEM

1488

   

Nevin AZAK

1491

   

Mustafa TULGAR

1485

   

Mehmet ERDİN

1965

   

Ali İhsan ODACI

1475

   

Memur

Zeynep İPEK

1492

   

Şule ŞAHİN

1466

   

Y.Tuğçe KANTEMİR

1464

   

Elif KORKMAZ

1518    

Osman TUNCER

1258    

Özgür ALKAN

1783    

Hakdiler PEHLİVAN

2814    

Bilgisayar İşletmeni

Figen ERKEN

1475

   

Büro İşçisi

Cemal GÜNEŞ

1469

   

Cengiz FİSKECİ

1484

   

Erol YILMAZ

1337

   

Can OĞUZ

1980

   

Sekreter

Fatma SAĞLAM

1907

   

Santral

Tuğçe Nur  OTAŞ

0

   

Danışma

Oğuzhan BAYRAM

1480

   

Odacılar

Ahmet İYİK

     

 

 

Şoförler

 

 

Kenan DEMİR

1473

   

Mehmet ALGÜL

1473

   

Ayhan ERDOĞAN

1473     

Veysel ÖNER

1473    
Gürhan KIYMAZ 1473    
Mustafa SALMAN 1473    
Bekir YEŞİN 1473    

Makam Odacı

 

Seyit ÖZTÜRK

1111

   

Şendoğan AKÇAOĞLU

1111

   

Yemekhane

Nurettin ŞAHİNER

1474    

Davut ALPARSLAN

1474    

Coşkun ARSLAN

1474    

MALİ İŞLER VE MUHASEBE DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

Nuri ASLANKAYA

1909

286 27 34

286 29 26

 

Şube Müdürü

 

Songül TEKİNDAĞ

1411

284 36 09

 

Hüseyin ÖNDER

1402

285 38 27

 
Şube Müdürü V.

Emine AKSAKAL

1407

285 28 53

 

Şef

 

C.Yalçın CEVHER

1444

   

Müşteba OKUYUCU

1404

   

Mdr. Yrd.

Dilek YILMAZ

1408

   

Kimyager

Fatma Zehra AÇIKYILDIZ

1410

   

Memur

Ayşe TÜRKMEN

1419

   

Alper ŞAHİNER

1767    

Fatih ELİTOK

1416    

Elif KILIÇ

2815     

İlhan DOĞANGÜZEL

     

Yasemin Gizem ÖZTÜRK

1452    

Büro İşçisi

Nurten BABADAĞ

1405

   

Esalettin FİDAN

1417

   

Çiğdem KILINÇKAYA

1560

   

Ali KINAY

     

Sekreter

Belgin REŞBER

1909

   

BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

Yusuf GÜL

1819

284 51 25

284 91 08

Şube Müdürü

Muhammet AKSU

1154

   

Fethi Necib ÜNALP

1268

285 69 58

 

Hasan AYHAN

1755    

Depo Müdürü

Emrah TERKEŞLİOĞLU

1080    

Bilgisayar Mühendisi

 

Zehra KELEŞ

1778

   

Özlem KONAK

2892    
Şeyma DENİZ 2822    
Elektro. ve Hab. Y.Müh. Ahmet Şafak YILDIZ

1717

 

 
Tekniker İlhan YILDIZ 1261    

 

Teknisyen

 

Fatih DOĞAN

1261

286 78 64

 

Adem GÜLHAN

1261

   

Sekreter

Emine ERBAŞ

1913

   

Memur

Bayram AKTAŞ

2890

   

TEKNİK İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVİ

ADI SOYADI

DAHİLİ

DIŞ HAT

FAKS

Daire Başkanı

Ender AKBABA

1912

286 22 34

286 89 65

Şube Müdürü

 

 

Ramazan ÖZER

1505

286 23 86

 

Seyfettin SAN

1553

   

Hacı Osman TÜRKMEN

1552

 

 

Ramazan PALIT

1512

286 39 80

 

Depo Müdürü

Muharrem UÇAR

1513

   

Şef

Hamza KARATAŞ

1522

   

Mehmet ATAK

1555

   

Sezai YILDIZ

1558

   

Bahri MIZRAK

1526

   

Çevre Mühendisi 

İbrahim GÖKTEPEOĞLU

1985

   

Nevin GÜLYAPRAK

1510    

 

Makine Mühendisi

 

Arif ŞENOL

1990

   

Burak ERDEM

1208

   

Sedat EKİCİ

2900

   

Elekt.-Elektro.Mh.

 

M.Gökhan YÜKSEL

1527

   

Özge DOĞAN

1528    

Özkan ÜNAL

1209    

Jeofizik Mühendisi

Sibel ÇELİK

1867

   

İnşaat Mühendisi

 

Volkan UYGURALP

1705

   

Serkan KANDIRMAZ

1212    

 

Memur

 

 

 

 

Sabri AYAS

1570

   

Ahmet HAZNECİ

1506    

Esma KILINÇ BİLGİN

1116     

Şahin GÜLER

1130    

Süleyman KAYA

2881    

Büro İşçisi (Makine Tek.)

İlhan ÖZTÜRK

1453

   

Büro İşçisi (İnş. Tek.)

Ebru ÜNAL

1514

   

Teknisyen

Refik AY

2959     

Büro İşçisi 

M. Ali YÜKSEK

1562

   

Ayhan ÇELİK

1559

   

Bilal KUDU

2929     

Abdurrahman ÖZTÜRK

2929    

Burhan GENÇ

2959    

Sekreter

 

1912